کاربرد کوارتز در خانه

کاربرد کوارتز به عنوان کفپوش و کابینت
  1. کفپوش کوارتز

استفاده از کوارتز به عنوان کفپوش ظاهری زیبا به خانه شما می دهد. علاوه بر این، با دوام است و نگهداری آن بسیار آسان است.

 

  1. کانترهای آشپزخانه

نصب صفحه کابینت کوارتز در آشپزخانه یک راه مقرون به صرفه برای لوکس کردن آشپزخانه شما است. سنگ کوارتز به دلیل سختی و مقاومت در برابر لکه ها نیز نسبت به دیگر سنگ ها انتخابی مناسب است.

 

کاربرد کوارتزدر آشپرخانه

 

  1. دیوارپوش

سنگ مصنوعی کوارتز می‌تواند تمام ناهماهنگی های آشپزخانه شما را بدون از دست دادن جذابیت اصلی خود برطرف کند. سنگ غیر متخلخل کوارتز نه تنها دیوار را در برابر رطوبت محافظت می کند بلکه از ایجاد تغییر رنگ دائمی نیز جلوگیری می کند. تنها چیزی که نیاز دارد تمیز کردن است.

 

  1. اطراف شومینه

از سنگ کوارتز برای افزودن ظاهری شیک و مدرن به شومینه خود استفاده کنید. بدون صرف هزینه زیاد، آن را منحصر به فرد کنید. علاوه بر مقاوم بودن در برابر حرارت، به هدر نرفتن گرما از شومینه نیز کمک می کند.

 

  1. کاربرد کوارتز در دستشویی و حمام

سنگ های طبیعی معمولاً برای استفاده در حمام و دستشویی توصیه نمی شوند. بیشتر به این دلیل که متخلخل هستند، نیاز به تعمیر و نگهداری بالایی دارند و به راحتی توسط نفوظ آب آسیب می بینند. با این حال، این مشکل در مورد کوارتز صادق نیست. شما می توانید به راحتی از صفحات کوارتز به عنوان دیوارپوش، روشویی و … در سرویس بهداشتی و حمام خود استفاده کنید. و هیچ نگرانی در مورد آسیب دیدن سنگ در اثر آب ندارید.

 

 

        6. تزئیات آنتیک

شیشه های رنگی، مجسمه ها، تابلوها، تزئیات قاب ها و … آثار هنری با ارزش و چشمگیری هستند که می توانند از جنس سنگ کوارتز باشند. استفاده از سنگ کوارتز در زیبایی محیط، هنری قدیمی است که توانسته شکوه و محبوبیت خود را حفظ کند.