استعلام و ثبت سفارش : 09194021691

درباره روسا استون

گروه صنعتی روسا استون را بهتر بشناسید

Keith Keller

درباره گروه صنعتی روسا استون

درباره روسا استون بیشتر بدانیم و بیشتر روسا استون را بشناسیم. گروه صنعتی روسا استون ، با چشم انداز جامع تولید ، خدمات ، کارآفرینی و آبادانی کشور ، بر آن شد تا با عزمی راسخ و همکاری گروهی از افراد با تجربه و با مهارت ، علاوه بر رفع نیاز مشتریان و مجریان طرح ، به اقتصاد کشور نیز بهبود ببخشد .

گروه صنعتی روسا استون ، با نگاهی به آینده ای بهتر و با بیش از یک دهه فعالیت و تجربه کاری ، آماده ارائه دهنده خدمات متنوع به مشتریان در زمینه : طراحی ، مشاوره ، تولید  ، فروش و پشتیبانی سنگ طبیعی و مصنوعی ( مهندسی شده ) است . علاوه بر آن ،  این مجموعه ارائه دهنده  فرآوری سنگ های طبیعی و مهندسی شده و با کاربری صفحات کابینت ، انواع میز ، روشویی ، پوشش کف و دیوار و … با سه کارخانه مجزا و یک شوروم در تهران ، می‌باشد .

تعهدات گروه صنعتی روسا استون

گروه صنعتی روسا استون ، با در اختیار داشتن نیرو های مجرب  و کارکشته در زمینه فرآوری سنگ های طبیعی و مهندسی شده ، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان محترم و ارائه بهترین خدمات و با کیفیت ترین متریال و با به صرفه ترین هزینه ، به شما عزیزان در سراسر کشور ،  است .

اهداف گروه صنعتی روسا استون

گروه صنعتی روسا استون ، با بهره گیری از جدید ترین تجهیزات و خط تولید در طراحی ، پیاده سازی و اجرا همراه همیشگی شما عزیزان می باشد. همچنین  این مجموعه قصد دارد که انقلابی بزرگ ، در صنعت سنگ های طبیعی و مهندسی شده را برای شما مجریان طرح به عمل آورد .

0 +
پروژه های تکمیل شده
0 +
تعداد مشتریان
0
سال فعالیت گروه دکوراسیون روسا