نماد شرکت روسا استون

سنگ مصنوعی کورین - ال جی هایمکس

سنگ مصنوعی کورین ال جی در شرکت امریکایی ال جی هایسیس (LG HAusys) تولید شده و تحت برند هایمکس (HI Macs) به بازار عرضه می شود. همان طور که می دانید به محصول سنگ مصنوعی کورین، سالید سرفیس هم گفته می شود. اما از آن جا که هایمکس با تکنولوژی روز و با استانداردهای بین المللی تولید می شود؛ کیفیت بسیار خوب و طرح و رنگ های مختلفی دارد.

خصوصیات سنگ کورین ال جی هایمکس:

 • کورین هایمکس هم با حرارت فرم می پذیرد و این امکان را به ما می دهد که بتوانیم هر طرح منحنی ای را اجرا کنیم. 
 •  این کورین صیقلی کاملا ضد میکروب و قارچ است و درخشندگی بالایی دارد. به دلیل سطح کاملا یکدست و صاف، لک مواد غذایی و آب بر روی کورین هایمکس باقی نمی ماند؛ هیچ آلودگی یا غباری روی سطح کورین هایمکس نمی ماند و پاک کردن آن بسیار آسان است.
 •  ویژگی خاص این محصول بی نیازی آن از روغن کاری یا سیلر و .. است. درخشندگی کورین ال جی با پولیش اولیه ای که کارخانه به آن زده تا انتهای طول عمر زیاد آن باقی می ماند. 
 •  سنگ هایمکس هم مانند باقی انواع کورین قابل تعمیر است؛ به سادگی پولیش داده می شود یا می توان با موادی از جنس سنگ، شیارها یا فرورفتگی ها را پر کرد. 
 • هایمکس هم مانند سامسونگ با طبیعت سازگار است. 
 • مواد سمی از خود متساعد نمی کند و می تواند در مجاورت مواد غذایی قرار بگیرد.
 • ضمنا به علاوه طول عمر زیاد، قابل بازیافت است.
صفحه کابینت از جنس سنگ مصنوعی کورین ال جی هایمکس
صفحه کابینت از جنس سنگ مصنوعی کورین ال جی هایمکس

ابعاد اسلب کورین هایمکس:

ابعاد یک اسلب کورین ال جی هایمکس 76*366 سانتی متر و ضخامت آن 12 میلی متر است.  

کاربردهای سنگ مصنوعی کورین هایمکس:

کورین ال جی به طور عمده در آشپزخانه ها و برای ساخت کانترتاپ، صفحه کابینت با سینک یک تکه، کفپوش و … به کار می رود.

طرح ها و بافت های جدید کورین ال جی بسیار مناسب برای سرویس های بهداشتی و آشپزخانه های مدرن و کلاسیک هستند.

 رنگ های مشکی و سفید خالص کورین ال جی در زیبایی شناسی مدرن و سنگ های کورین ال جی تیره نظیر مشکی، برای طراحی های کلاسیک بسیار مناسب و پرکاربرد هستند.

سمپل های سنگ مصنوعی کورین - ال جی هایمکس

انواع سنگ کورین هایمکس:

سنگ کورین ال جی دارای طیف رنگی متنوعی است که طرفداران بسیاری را امروزه به خود جذب کرده است. در طی سالهای گذشته رنگ های این سنگ بسیار محدود و کسل کننده بود. اما امروزه این طرح ها و رنگ ها از آن یکنواختی بیرون آمده و پیشرفت کرده و با بیش از 130 طرح و رنگ ارائه می شود که دسته بندی های اصلی آن شامل موارد زیر است:

 • گروه ASTER

گروه Aster کورین ال جی هایمکس، مجموعه‌ای شامل طرح‌هایی از سایه‌های ظریف خاکستری است که از تقریباً سفید تا خاکستری تیره را در بر می‌گیرد، همه با درخششی فوق‌العاده.

 • گروه CONCRETE

گروه Concrete کورین ال جی هایمکس، رنگ‌های بتن، بافت بتن خام را با سطح صاف کورین شبیه می‌کند. این رنگ‌ها دکوراسیون مدرن را به چالش می‌کشند و شما را به دوران صنعتی بازمی‌گردانند.

 • گروه AURORA

گروه Aurora کورین ال جی هایمکس، مجموعه‌ای شامل رنگ‌های ملایم. ظرافت‌های مد روز این مجموعه هم آینده‌نگرانه و هم کلاسیک است. این طرح‌ها در ایران با نام ابر و بادی شناخته می‌شوند.

 • گروه MARMO

گروه Marmo کورین ال‌جی هایمکس، رنگ‌های مشابه سنگ طبیعی مرمر را با کیفیت بالای کورین ارائه می‌کند. از سفید نیمه شفاف، تا سایه‌های خاکستری، تا رنگ‌های قهوه‌ای تیره و زغالی.

 • گروه TERRAZZO

گروه Terrazzo کورین ال‌جی هایمکس، با استفاده از پایه رنگی بتنی و طرح هایی با دانه های متوسط تولید می شوند.

 • گروه CLASSIC (GRANITE)

این مجموعه مشابه گرانیت تولید شده است. ظاهر سنگ های این مجموعه متراکم و در رنگ های تیره بسیار شبیه گرانیت است. اما با وزن کمتر!

قیمت سنگ کورین ال جی هایمکس:

کورین ال جی در مقایسه با سامسونگ لوته قیمت کمتری دارد. اما در قیاس با کورین های داخلی به دلیل فرآیند واردات، بودجه بیشتری نیاز دارد. انتخاب سنگ کورین به دلیل طرح و رنگ های متنوع، کار دقیق و پیچیده ای است. اطلاع از اینکه سنگ مطلوب شما در چه ابعاد و ضخامتی قابل اجراست، هزینه پروژه مد نظر شما چقدر است و … همگی اطلاعاتی هستند که می توانید به صورت تلفنی، انلاین و یا با حضور در نمایشگاه دائمی روسا استون در خیابان خواجه عبدالله تهران، از کارشناسان ما دریافت نمائید. 

درباره روسا استون

همه چیز درباره کارخانه ها، دفتر مرکزی، افراد و سوابق روسا استون

تماس با سنگ روسا

آدرس، شماره تماس و شبکه های اجتماعی روسا استون