نماد شرکت روسا استون

سنگ مصنوعی کورین - سوپر استون

سطح سخت یا سالید سرفیس یا سنگ مصنوعی کورین در کشورهای مختلفی و با برندهای گوناگون تولید می شود. یکی از انواع کورین ایرانی، تولید شرکت گرانیت سازان پارس، واقع در استان تهران است که با تکنولوژی اروپا و امریکا شروع به کار کرد. سالید سرفیس سوپر استون در حدود دو دهه است که در بازار حضور دارد و در این مدت کیفیت خوبی ارائه داده؛ به طوری که موفق به دریافت گواهینامه کیفیت محصول از موسسه safac ایالات متحده شده است.

ویژگی های سنگ مصنوعی کورین سوپراستون

کورین سوپراستون هم مانند سایر انواع سنگ مصنوعی از مواد معدنی و پلیمری تشکیل شده که باعث می شوند ویژگی های زیر را کسب کند:

ظاهر براق، طول عمر بالا، عایق رطوبت، کاملا یکپارچه و بدون کمترین تخلخل، انتی باکتریال، ضد قارچ، عایق جریان برق، قابل تعمیر، اجرای یکپارچه و بدون درز، مقاوم در برابر خط و خش و حرارت تا 100 درجه سانتی گراد و در صورت بروز خط و خش دارای قابلیت پولیش، مقاوم در برابر مواد شیمیایی و شوینده ها، ضد لک، دوستدار محیط زیست و غیرسمی، بسیار مشابه سنگ طبیعی و در نهایت دارای تنوع بسیار در طرح و رنگ

دوم اینکه هنگام قرار دادن ظروف بسیار داغ احتیاط کنیم.

سنگ مصنوعی سوپر استون برای رویه جزیره آشپزخانه
سنگ مهندسی شده سوپر استون سبز برای صفحه جزیره آشپزخانه

موارد استفاده کورین سوپراستون

سنگ مصنوعی سوپر استون دارای ویژگی های خاص و منحصر بفردی است که سبب شده است این متریال برای استفاده بر روی سطوحی نظیر صفحه کابینت، صفحه کانتر و جزیره آشپزخانه و هر سطح دیگر، کاملا مناسب باشد.

کورین تقریبا برای استفاده بر روی هر سطحی مناسب است. ویژگی های این متریال باعث شده است تا بتوان آن را بر روی سطوح معمولی نظیر صفحه میز، صفحه کابینت و همچنین سطوحی غیر معمولی نظیر میزهای آزمایشگاهی و … مورد استفاده قرار داد. 

سمپل ها سنگ مصنوعی کورین - سوپر استون

مشخصات فنی ورق کورین سوپر استون

طول

عرض

ضخامت

3660 سانتی متر

72 سانتی متر

6 میلی متر یا 12 میلی متر

3050 سانتی متر

120 سانتی متر

6 میلی متر یا 12 میلی  

برای ثبت سفارش یا کسب اطلاعات دقیق تر، اندازه گیری و ارائه نقششه رایگان، خدمات نصب و اجرای سنگ طبیعی و مصنوعی و… یا برای بازدید از نمایشگاه دائمی سنگ طبیعی و مصنوعی روسا واقع در دفتر مرکزی مجموعه، می توانید به ما تلفن بزنید، در شبکه های اجتماعی روسا استون را پیدا کنید و …

درباره روسا استون

همه چیز درباره کارخانه ها، دفتر مرکزی، افراد و سوابق روسا استون

تماس با سنگ روسا

آدرس، شماره تماس و شبکه های اجتماعی روسا استون