نماد شرکت روسا استون

سنگ مصنوعی سرامیک - نووا

نووا (Nova) یک برند پرسلان لعاب دار ایرانی از شرکت کاشی تبریز است که کیفیت بسیار خوبی دارد و طرح های آن از طبیعت الهام گرفته شده اند. رنگ های سرامیک نووا گرم هستند و در طیف خنثی قرار می گیرند. و اکثرا دارای رگه هایی مشابه مرمریت هستند. رنگ های بژ، خاکستری، سیاه، سفید  و … با رگه های مشکی یا سرخ آن برای سبک های مدرن بسیار محبوب هستند. لعاب نووا می تواند مات یا شفاف باشد. سری مات آن را طرح بتن هم می نامیم.

ویژگی ها و کاربردهای پرسلان نووا

این سرامیک در تماس با مواد غذایی امن و سالم است. ضد خش، ضد لک و مقاوم در مقابل مواد شیمیایی، فرم پذیر، متنوع است. از کاربردهای سرامیک نووا می توان دکوراسیون داخلی، روشویی و دیوارپوش را نام برد. سری کانتر تاپ نووا برای کانتر آشپزخانه، صفحه میز پذیرایی، صفحه کابینت و … به کار می روند.

 نووا را به راحتی می توان پاک کرد. سطح کاملا صاف و صیقلی آن از رشد باکتری ها و قارچ های، نفوذ آب و لکه یا مواد شیمیایی جلوگیری می کند. تقریبا تمام شوینده های معمول را می توان برای پاک کردن سطح سنگ نووا استفاده نمود. همچنین سختگیری خاصی درباره اسفنج یا دستمال مورد استفاده وجود ندارد.

این نوع سرامیک در برابر حرارت بسیار مقاوم است. قرار دادن ظروف داغ بر روی آن باعث هیچ تغییر رنگ یا آسیبی نمی شود. سرما و تغییر دما هم نمی تواند به سرامیک نووا آسیب بزند. خش و ضربه پذیری کمی دارد؛ و بنابراین می تواند به عنوان کفپوش در محیط های پر تردد به کار گرفته شود.

کفپوش و دیوارپوش نووا

سمپل ها سنگ مصنوعی سرامیک - سراکا

ابعاد سرامیک نووا

هر اسلب سرامیک نوا 300*150 سانتی متر و ضخامت آن 12.5 میلی متر است. تایل های نووا در ابعاد 95*95 ، 120*40 و 40*40 هم تولید می شوند. باقی ابعاد و اندازه های موجود را می توانید در کاتالوگ نووا مشاهده نمائید.

 وزن هر اسلب 1*1 متر مربعی سرامیک نووا 28.9 کیلوگرم است. این وزن پائین یکی از مزایای نووا نسبت به سنگ های طبیعی مانند گرانیت است. و نصب اسلب نووا را آسان می کند.

درباره روسا استون

همه چیز درباره کارخانه ها، دفتر مرکزی، افراد و سوابق روسا استون

تماس با سنگ روسا

آدرس، شماره تماس و شبکه های اجتماعی روسا استون