نماد شرکت روسا استون

سنگ مصنوعی کوارتز - هانستون

هانستون نام محصول کوارتز شرکت هانوا است. این شرکت در امریکا و کره جنوبی تولید کوارتز هانستون را انجام می دهد. هانستون هم همه ویژگی هایی که برای سنگ کوارتز ذکر کردیم؛ داراست. وِیژگی منحصر به فرد هانستون تطابق با استانداردهای بین المللی و کیفیت بالای آن، قابلیت پرداخت و فرآوری های چرمی  یا براق و یا مات هستند.

کوارتز هانستون در طرح و رنگ های گوناگونی تولید می شود. استفاده از ماشین های پیشرفته و متد تولید به روز باعث می شود دوام و استحکام هانستون تا 6 برابر سخت ترین سنگ طبیعی، یعنی گرانیت، افزایش یابد. این مساله هانستون را به بهترین انتخاب برای صفحه کابینت یا جزیره آشپزخانه تبدیل می کند.

هانستون که مانند سایر کوارتزها ترکیبی از سیلیس و سنگ طبیعی با رزین ها یا آینه ها، بلورها یا رنگدانه های است؛ کاملا غیر متخلخل و داراری سطحی کاملا صاف و صیقلی است. این مساله باعث می شود رشد کپک یا هر نوع میکروب دیگری روی سطح آن کاملا غیر ممکن شود. 

سنگ مصنوعی کوارتز هانستون به عنوان رویه جزیره آشپزخانه
سنگ مصنوعی کوارتز هانستون به عنوان رویه جزیره آشپزخانه

سنگ مصنوعی کوارتز هانستون با گواهی NSF51 سازمان غذا و دارو عرضه می شود. کوارتز هانستون کاملا آنتی باکتریال و غیر سمی است به طوری که تماس آن با مواد غذایی مشکلی ایجاد نمی کند.

هانستون در برابر حرارت مقاومت بی نظیری دارد؛ قرار دادن ظروف داغ تاثیری در مات شدن یا رنگ هانستون نمی گذارد. از این بابت انتخابی عالی برای میز رستوران یا کانترهای آشپزخانه محسوب می شود.

با توجه به مقاومت بالای کوارتز هانستون در برابر خط و خش، وزن و حرارت، احتمال ایجاد خلل یا خط روی آن بسیار پایین میاید؛ سطح صاف خود را حفظ می کند و بنابراین پاک کردن هانستون تبدیل به امری آسان و سریع می شود. در برابر شوینده ها و مواد اسیدی، لکه های غذا و رنگ و … مقاوم است و می توان هر لکه ای را با پاک کننده مخصوص به آن و یک دستمال مناسب به سادکی از روی کوارتز هانستون پاک کرد.

هانستون مانند سایر کوارتزها لک آب نمی گیرد. این ویژگی باعث می شود ساخت روشویی، سینک، دیوارپوش سرویس بهداشتی یا کفپوش فضای باز از کوارتز هانستون به ایده ای ناب بدل شود.

سمپل های سنگ مصنوعی کوارتز - هانستون

حمل و نقل، نصب، مشاوره در انتخاب سنگ و دیزاین پروژه شما را گروه صنعتی روسا استون بر عهده می گیرد.

درباره روسا استون

همه چیز درباره کارخانه ها، دفتر مرکزی، افراد و سوابق روسا استون

تماس با سنگ روسا

آدرس، شماره تماس و شبکه های اجتماعی روسا استون