نماد شرکت روسا استون

سنگ مصنوعی کوارتز - کاینداستون

کوارتز کاینداستون چیست؟

کوارتز، سنگ مهندسی شده ای است که در کارخانه ها فرآوری می شود. در ایران به غیر از کوارتز توتم، کوارتز کاینداستون هم تولید می شود. کایند استون جدیدترین برند کوارتز ایرانی است که از 15 سال پیش در استان لرستان تولید می شود.

 مانند همه انواع کوارتز، صفحات کایند استون هم بدون تخلخل و دارای سطح صاف و صیقلی هستند؛ ضد باکتری و قارچ هستند و در برابر ضربه و فشار وزن مقاوم اند و…

 می توانید ویژگی ها، مزایا و معایب سنگ کوارتز را به طور مفصل در مقاله کوارتز روسااستون بخوانید. در این جا به طور مختصر برخی از آن ها را ذکر می کنیم.

رویه کابینت از جنس سنگ کوارتز کایند استون سفید ابر و بادی
دیوارپوش و صفحه کابینت کوارتز کایند استون

ویژگی های کوارتز kindstone:

  • کوارتز kindstone در برابر خش مقاوم تر از سایر انواع کوارتز است. به سختی دچار سائیدگی می شود و شوینده ها و اسیدها روی آن تاثیری ندارند.
  •  در برابر خم شدن مقاومت دارد و به سادگی نمی توان کوارتز کایند استون را شکست. 
  • Kindstone در صورتی که در آشپزخانه استفاده شود؛ کاملا برای سلامت خانواده بی خطر است و در محیط زیست هم مواد سمی و آلودگی از خود به جای نمی گذارد. 
  • این کوارتز مقاوم را می توان به آسانی تمیز کرد. از آن جا که جذب رطوبت ندارد؛ می توان کاینداستون را با آب شست و در فضای آزاد به عنوان کفپوش، دیوارپوش، تزئینات دکوری، رویه میز رستوران یا کانتر و … استفاده کرد.
  •  همچنین دارای ویژگی های مقاومت الکتریکی و مقاومت در برابر حرارت است و آن را برای استفاده در محل کار یا زندگی تبدیل به گزینه ای امن می کند.

سمپل های سنگ مصنوعی کوارتز-کاینداستون

معایب کایند استون:

کوارتز کایند استون به دلیل زمینه های روشن و خنثی بسیار برای صفحات کابینت در آشپزخانه های مدرن به کار می رود. البته نقاط ضعفی هم دارد:

  •  مانند سایر سنگ های کوارتز خط درز و محل اتصال دو صفحه مشهود است. 
  • مانند سنگ کورین قابل ترمیم نیست. 
  • وزن این مدل سنگ نسبت به انواع خارجی بیشتر است.  
  • کیفیت نمونه های اورجینال در ابتدا بسیار بهتر بود؛ اما با گذر زمان و افزایش تجربه تولید کنندگان ایرانی، امروزه می توانیم با خیال راحت از کوارتز ایرانی به جای نمونه های وارداتی آن استفاده نمائیم.

 به علاوه برای نامشخص بودن محل اتصال دو صفحه، پیشنهاد ما به شما همکاری با یک گروه خبره است که بتوانند این درز را در قسمت هایی که دیده نمی شود کار کنند و یا طوری ظریف و تمیز، کار نصب را انجام بدهند که برای دیدن خط درز کوارتز کاینداستون نیاز به دقت خیلی زیادی باشد.

جزیره آشپزخانه با رویه سنگ مصنوعی کوارتز کایند استون سیاه

ابعاد و قیمت سنگ کوارتز کایند استون:

کوارتز کایند استون در ابعاد 310*155 سانتیمتر و با ضخامت 12 میلی متر توسط روسا استون عرضه می شود. در قیاس با کوارتزهای خارجی، قیمت توتم و کاینداستون مقرون به صرفه تر است. به طور کلی نصب کوارتز کایند بسیار ساده است. حمل و نقل، نصب، مشاوره در انتخاب سنگ و دیزاین پروژه شما را گروه صنعتی روسا استون بر عهده می گیرد.

درباره روسا استون

همه چیز درباره کارخانه ها، دفتر مرکزی، افراد و سوابق روسا استون

تماس با سنگ روسا

آدرس، شماره تماس و شبکه های اجتماعی روسا استون