سنگ مصنوعی پالرمو

        سنگ مهندسی شده سرامیک پالرمو، نوعی از مصالح ساختمانی پرکاربرد است که از موادی همانند خاک رس، کاربید، سیلیکون و اکسید آلومینیوم ساخته می شود. 

         مواد اولیه ساخت سرامیک پالرمو با ترکیب در آب به صورت خمیری شکل درآمده و در قالب های ساخت سرامیک ریخته می شوند. پس از خشک شدن سرامیک پالرمو، آن ها را در کوره قرار می دهند تا تخلخل مواد گرفته شود و تراکم آن بالا رود.

        در نهایت روی سرامیک پالرمو را یک روکش لعابی پوشانده تا آن را نسبت به شرایط مختلف محیطی مانند رطوبت، حرارت، ضربه، سایش و خط و خش مقاوم کنند.

        سرامیک پالمو در صنایع مختلف کاربرد های متفاوت و گسترده ای دارد از جمله در ساختمان سازی، خودروسازی، ریخته گری، تراشکاری، صنایع الکتریکی و صنایع شیمیایی و … رواج فراوان دارد. اما بیشترین کاربرد سنگ مهندسی شده سرامیک پالرمو، به عنوان پوش در فضای داخلی و فضای خارجی ساختمان سازی است.

سنگ مصنوعی پالرمو
سنگ مهندسی شده پالرمو

        استفاده از سنگ مهندسی شده سرامیک پالرمو در ساختمان سازی مزایای زیادی به همراه خواهد داشت. 

       بزرگترین مزیت این مصالح قیمت مناسب آن ها است. از مهم ترین موضوعاتی که ذهن اغلب خریداران سنگ مهندسی شده سرامیک پالرمو را درگیر می کند؛ این است که هزینه نهایی خرید و اجرای سنگ ها مخصوصا در مقیاس های بزرگ چقدر است.

         گفتنی است که سنگ مهندسی شده سرامیک پالرمو، در ابعاد اسلب و حتی بزرگ تری نیز وجود دارند و قیمت به صرفه تری از سنگ های مهندسی شده دیگر  با همان ابعاد خواهند داشت.

         از طرفی نصب این مصالح سرعت بیشتر و زحمت کمتری درپی دارد. به همین علت تا حد زیادی صرفه جویی در زمان و هزینه خریداران می شود.

         از دیگر مزایای سنگ مهندسی شده سرامیک پالرمو، نسبت به سنگ های مهندسی شده دیگر، قابلیت چاپ روی سطح آن ها است. این موضوع دست خریداران در خرید طرح مورد نظر سرامیک پالرمو بازتر خواهد گذاشت. همچنین برای شرکت ها و سازمان های مختلف امکان چاپ لوگو روی سرامیک پالرمو وجود دارد.

سمپل ها سنگ مصنوعی (مهندسی شده) سرامیک - پالرمو

پروژه های سنگ

پروژه های سنگ مصنوعی سرامیک-پالرمو