سنگ مصنوعی توتم

       کوارتز توتم یک نوع سنگ مهندسی شده است که از نظر مقاومت نزدیک به سنگ های طبیعی گرانیتی است. 

       سنگ مهندسی شده کوارتز توتم، با استفاده از پودرهای میکرونیزه سیلیس و نوعی رزین و ترکیب این دو در دما و فشار خاص و در محیط خلاء، ساخته می شود .

         کوارتز توتم به دلیل نحوه تولید، فشرده بودن و نداشتن خلل و فرج، کاملا نفوذ ناپذیر است و نسبت به جذب رطوبت و همچنین واکنش در مقابل اسید ها، بسیار مقاوم است . همین ساختار منسجم سبب شده است که این سنگ آنتی باکتریال نیز باشد .

         کوارتز توتم سنگ مهندسی شده با وزن کم و مقاومت بالاست که معمولا در ساختار آن شاهد به کار گیری شیشه، آینه، صدف و سنگ های تزیینی نیز هستیم که همین امر باعث جذابیت بیشتر آن شده است.

        این صفحه سنگ مناسب جهت استفاده به عنوان رویه کابینت و کانتر است. این سنگ 93 درصد از سیلیس و 7 درصد باقیمانده از رزین، آینه و صدف تشکیل شده است.

سنگ کوارتز مهندسی شده
سنگ مصنوعی کوارتز
       یکی از مزیت های کوارتز توتم مراقبت و نگهداری بسیار آسان آن است. این سنگ مهندسی شده، احتیاجی به مراقبت خاصی نخواهد داشت. فقط کافی است با استفاده از یک پارچه تمیز و مرطوب سطح آن را تمیز کنید.
 
         همچنین می توانید لکه های معمولی سطوح را با استفاده از آب و صابون و شوینده های ملایم  شستشو دهید. در صورت نیاز می توانید از پاک کننده های معمول و با استفاده از یک اسفنج یا پارچه مرطوب سطح را پاک نموده و سپس سطح را کاملا با آب بشویید.
 

ویژگی های کوارتز توتم

  •  آنتی باکتریال
  • صیقلی بودن
  • عدم جذب آب
  • تنوع در رنگبندی
  • سازگاری با محیط زیست
  • مقاوم در برابر ضربه و یخ زدگی

سنگ مصنوعی کوارتز توتم

پروژه های سنگ

پروژه های سنگ مصنوعی(مهندسی شده) کوارتز-توتم