استعلام و ثبت سفارش : 09194021691

Rosa Stone

مجلات تخصصی سنگ

وبلاگ تخصصی سنگ انواع سنگ دکوری و تزئینی-ر وسا استون

وبلاگ های تخصصی گروه صنعتی روسا استون

وبلاگ های گروه صنعتی روسا استون ، گروه صنعتی روسا استون طیف بسیار گسترده ای از سطوح و صفحات کوارتز مهندسی شده را برای پاسخگویی به نیازهای شما موجود کرده است.  ما اینجا هستیم تا به تغییر فضاهای زندگی شما با استفاده از متریال درجه یک کمک کنیم تا با نیازها و استانداردهای شما مطابقت بسیاری داشته باشد. ما سنگ‌های کوارتز زیبا و مقاوم که نگهداری آسانی نسبت به دیگر سنگ ها را دارد پیشنهاد می‌کنیم، که کاملاً متناسب با هر هدفی هستند. بهترین رنگ، الگو و بافت را انتخاب کنید که مناسب فضای داخلی مسکونی یا تجاری شما باشد. تیم متخصص روسا با مهارت فنی بالا آماده ی خدمت رسانی به متقضیان عزیز است تا ظاهر و احساس عالی را برای خواسته شما ارائه دهد. روسا استون با استفاده از به روز ترین ابزار ها ، دستگاه ها و ماشین آلات و همچنین با بهترین کیفیت و متریال و بهره گیری از به روز ترین متد های روز دنیا ، آماده ارائه دهنده خدمات متنوع به مشتریان عزیز در زمینه : طراحی ، مشاوره ، تولید ، فروش و پشتیبانی سنگ است .

در هر حال ما در ادامه قصد داریم در این بخش وبلاگ های تخصصی مان را به شما معرفی کنیم که به آن ها علاقمند می شوید و برای شما در زمینه سنگ و دکوراسیون محتوا بگذاریم برخی از مهم ترین نکات در خصوص سنگ را می توانید در وبلاگ های روسا استون مشاهده کنید. که قطعا می تواند برای شما جذاب باشد و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. پس با ما همراه باشید.

انواع سنگ های دکوری

سنگ مرمر نوعی سنگ آهک است که در رنگ‌های مختلف یافت می‌شود. هنگامی که سنگ آهک برای مدت طولانی در اعماق زمین در معرض دما و فشار بالا قرار می‌گیرد، به سنگ مرمر تبدیل می‌شود.

سنگ مصنوعی

سنگ مصنوعی از تركیب سنگ های طبيعی با مواد افزاينده بدست می آید كه به آن ها وزن كمتری می دهد و در نتیجه نصب آنها سریعتر میشود.برای آنكه بدانیم سنگ های مصنوعی از چه چیز سـاخته شده اند به اختصار می توان گفت كه سنگ مصنوعی از تركیب سـیمان، رسـها، آگرگاتهای سـنگ های ضـایعاتی و خاكهای سبك وزن ساخته شده اند.