کفپوش سنگی

از بخش های مهم در ساخت یا بازسازی خانه و ساختمان ها، انتخاب کفپوش مناسب است.کفپوش ها تنوع و جنس های مختلف در بازار موجود است. کفپوش ها انواع زیادی دارد عوامل موثری که در انتخاب کفپوش تاثیر می گذارد، زیبایی منحصر به فرد، نوع کفپوش، دوام و مقاومت بالا تاثیر زیادی دارد. یکی از بهترین نوع کفپوش، کفپوش سنگی است. این نوع کفپوش ها به دلیل مقاومت بالای کفپوش، این نوع متریال از محبوب ترین کفپوش ها در میان افراد است.

ادامه مطلب »
صفحه کابینت سنگی طبیعی گرانیت

همه چیز درباره صفحه کابینت سنگ طبیعی

استفاده از صفحه سنگ طبیعی روی کابینت همیشه ترند بوده و هست. نه تنها زیبایی و استحکام، بلکه طول عمر بالا و انرژی ای که سنگ طبیعی با خود به آشپزخانه می آورد؛ دلایلی هستند که اگر تا به امروز از سنگ طبیعی برای صفحه کابینت آشپزخانه خود استفاده نکرده اید؛ درمورد آن دوباره فکر کنید.

ادامه مطلب »
اسلب پرسلان

همه چیز درمورد سرامیک زیگما

با پیشرفت علم و گسترش تکنولوژی، مهندسین به متریالی فوق العاده برای ساختمان ها، همچنین روشی جدید برای تولید سنگ سرامیک های زیگما دست یافته اند. بیشتر از این ترکیب با نام زیگما یاد می کنند. اگر تولید سنگ زیگما به صورت طبیعی اتفاق بیافتد؛ ممکن است که هزاران سال طول بکشد. اما سرامیک زیگما در کارخانه ظرف مدت کوتاهی به ساختار مطلوب می رسد. در این مقاله قصد داریم همه آن چه برای شناخت سنگ سرامیک زیگما لازم است با هم مرور کنیم.

ادامه مطلب »
استفاده از سنگ طبیعی در سرویس بهداشتی

استفاده از سنگ طبیعی در سرویس بهداشتی و حمام

امروزه با توجه به پیشرفت در تجهیزات و سیستم حمل و نقل، تنوع بیشتری از سنگ ها در دسترس مشتریان قرار می گیرد. ولی سنگ های طبیعی با وجود پیشرفت سنگ های مهندسی شده، ارزش و جایگاه خود را حفظ کرده اند. در حال حاضر سنگ های طبیعی با توجه به زیبایی که دارند کاربرد زیادی در نمای ساختمان، دیوارپوش، کانترها، حمام، سرویس بهداشتی و .. دارند.

ادامه مطلب »
نحوه تولید سنگ کوارتز

دانستنی های جذاب در مورد نحوه تولید سنگ کوارتز

اگر برای شما هم جالب است که بدانید “سنگ مصنوعی کوارتز چگونه تولید می شود؟” در این مقاله از روسا استون همراه ما باشید. تا مراحل 5 گانه تولید سنگ مصنوعی کوارتز به شکل اسلب هایی که امروزه یکی از محبوب ترین مصالح ساختمانی هستند، با هم مرور کنیم.

ادامه مطلب »

سنگ گرانیت

گرانیت از سخت ترین و فراوان ترین سنگ های ساختمانی است که در اکثر نقاط جهان مورد استفاده قرار می گیرد. گرانیت پس از سنگ

ادامه مطلب »
سنگ طبیعی

سنگ طبیعی

این سنگ ها به طور طبیعی در طبیعت و از فرایندهایی که در طبیعت رخ می دهد شکل گرفته اند به همین علت است که

ادامه مطلب »
سنگ اس پی ال

سنگ اس پی ال

اصول معماری مدرن امروزی خواستار طراحی هایی نوین است که نه تنها پدید آورنده زیبایی باشند بلکه از نظر دوام و استحکام به نقطه عالی

ادامه مطلب »
کریستال ایرانی

انواع سنگ کریستال ایرانی

سنگ دکوری به اصطلاح به سنگ هایی گفته می شود که در دیزاین فضای داخلی مانند تی وی وال، دیوارپوش یا صفحه کابینت و … برای افزایش زیبایی محیط به کار می روند. یا در فضای خارجی مانند نمای ساختمان، کفپوش لابی یا آسانسور، مجسمه، آبنما و سایر تزئینات استفاده می شوند. در این مقاله قصد داریم انواع سنگ طبیعی کریستال یا چینی را که به عنوان سنگ دکوری به کار می روند مرور کنیم.

ادامه مطلب »