استعلام و ثبت سفارش : 09194021691

کیفیت حاصل سالها تجربه است.

مجموعه روسا در یک نگاه...

  • کارخانه های گروه صنعتی روسا استون :

گروه صنعتی روسا استون. با بیش از یک دهه فعالیت و تجربه کاری ، با استفاده از به روز ترین ابزار ها ، دستگاه ها و ماشین آلات. و همچنین با بهترین کیفیت و متریال و بهره گیری از به روز ترین متد های روز دنیا ، آماده ارائه دهنده خدمات متنوع به مشتریان عزیز در زمینه : طراحی ، مشاوره ، تولید ، فروش و پشتیبانی سنگ است .

طراحي، ساخت و اجرا انواع کابینت (كابينت كلاسيك، مدرن، پوليش)
و ملزومات چوبی:
(جاکفشی،کمد،درهای ورودی و ….)

این مجموعه بزرگ ، ارائه دهنده .فرآوری سنگ های طبیعی و مهندسی شده و با کاربری صفحات کابینت ، انواع میز ، روشویی ، پوشش کف و دیوار و … . و همچنین فروش انواع اسلب و کوپ سنگ و ساخت انواع صفحات سنگی ، با سه کارخانه مجزا و یک شوروم در تهران می‌باشد .

  • تعهدات گروه صنعتی روسا استون :

گروه صنعتی روسا استون ، با در اختیار داشتن نیرو های مجرب  و کارکشته. در زمینه فرآوری سنگ های طبیعی و مهندسی شده ، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان محترم و ارائه بهترین خدمات و با کیفیت ترین متریال و با به صرفه ترین هزینه ، به شما عزیزان در سراسر کشور است .

  • اهداف گروه صنعتی روسا استون :

گروه صنعتی روسا استون ، با بهره گیری از جدید ترین تجهیزات و خط تولید در طراحی ، پیاده سازی و اجرا همراه همیشگی شما عزیزان می باشد. همچنین  این مجموعه قصد دارد که انقلابی بزرگ ، در صنعت سنگ های طبیعی و مهندسی شده را برای شما مجریان طرح به عمل آورد .

جهت استعلام قیمت، نقشه و متراژ کار، سفارش خود را از طریق راههای ارتباطی ارسال فرمایید. هرگونه راهنمایی و مشاوره توسط متخصین مجموعه کاملا به صورت رایگان می باشد.

کارخانه 1: کاشان، میدان ولیعصر به سمت جاده نوش آباد بلوار کبیر، روبروی اولین دور برگردان، شرکت روسا 

کارخانه 2: جاجرود پشت پمپ بنزین کمرد، زیرگذر اتوبان پردیس خیابان بهار جنب پ 112

کارخانه 3: اتوبان امام رضا،عباس آباد علاقبند،فاز 3 شهرک بهارستان،ابتدای خیابان مهستان 1 شرقی به سمت کاوه پلاک 120

دفتر مرکزی: تهران، خیابان شریعتی، خیابان خواجه عبدالله انصاری پلاک 27 واحد 1