• جزیره آشپزخانه
  • جزیره آشپزخانه
  • جزیره آشپزخانه

جزیره آشپزخانه چیست؟

جزیره آشپزخانه که بخشی از دکوراسیون داخلی منزل به شمار می آید؛ یک کابینت بزرگ است که در سال های اخیر از اوپن تکامل پیدا کرده است.

کانتر ضمن اهمیت کاربردی که به عنوان میز غذا، اوپن، میز کار، محل آماده سازی وعده غذایی، کابینت ظروف یا مواد شوینده و …. دارد؛ به دلیل وصل کردن آشپزخانه به سایر فضاهای خانه اهمیت بیشتری هم پیدا می کند.

امروزه جزیره آشپزخانه را با توجه به دیزاین سایر قسمت ها، در ابعاد و رنگ های مختلف می سازند و برای صفحه بالایی آن از انواع سنگ های طبیعی یا مصنوعی شیک و مقاوم بهره برداری می شود.

کانتر آشپزخانه بسته به ابعاد خانه، نوع کاربری و سلیقه افراد می تواند علاوه بر نوع ثابت آن، به طور متحرک نیز طراحی و اجرا شود.

روسا استون در کنار شرکت دیگر هلدینگ رویاسازان هدفمند، یعنی شرکت روسا دیزاین، متخصص طراحی، تولید و اجرای کابینت، کانتر و جزیره آشپزخانه های ثابت و متحرک با لوکس ترین سنگ های طبیعی و مصنوعی هستند.

چرا باید جزیره آشپزخانه را با دقت دیزاین کنم؟

جزیره یا کانتر آشپزخانه یکی از المان هایی است که امروزه مورد توجه بسیاری از طراحان داخلی قرار گرفته است. در سال های اخیر صاحب خانه ها و طراحان داخلی توجه ویژه ای به طراحی داخلی منزل می کنند و همواره به دنبال ایده های نو و کاربردی هستند.

 یکی از این قسمت ها که محبوب خانم ها بوده و بیشتر وقت خود را در آن می گذرانند آشپزخانه است. دکوراسیون این مکان باید به بهترین شکل صورت گیرد تا علاوه بر ایجاد زیبایی، نیاز کدبانوی منزل را برآورده ساخته و آسایش و راحتی را برای وی به ارمغان آورد.

کلاژ نمونه کارهای سنگ طبیعی یا سنگ مصنوعی

پروژه‌های موفق جزیره آشپزخانه

برای سفارش صفحه کانتر آشپزخانه از جنس انواع سنگ طبیعی و مصنوعی می توانید با کارشناسان روسا استون تماس برقرار کنید؛ به ما ایمیل یا پیام بفرستید تا با شما تماس بگیریم؛ و برای بازدید از نمونه سنگ ها و کانترهای اجرا شده در محل نمایشگاه دائمی سنگ روسا در دفتر مرکزی مجموعه زمانی را اختصاص بدهید.

درباره روسا استون

همه چیز درباره کارخانه ها، دفتر مرکزی، افراد و سوابق روسا استون

تماس با سنگ روسا

آدرس، شماره تماس و شبکه های اجتماعی روسا استون