استعلام و ثبت سفارش : 09194021691

قوانین و مقررات روسا استون

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه های گروه صنعتی روسا استون طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک می باشد . و متعاقبا کاربر نیز موظف است به رعایت کردن قوانین و مقررات روسا مرتبط با کاربر می باشد.

مشتری و یا کاربر

به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که فرم ثبت نام و ورود به سایت را تکمیل نموده اند. شروع به ثبت سفارش و یا هرگونه استفاده از خدمات گروه صنعتی روسا استون می نماید.

ارتباط الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات گروه صنعتی  استفاده می‏ نمایید. این ارتباطات شما با مجموعه ما به صورت الکترونیکی انجام می‏‌گردد و شما موافقت و تایید می‌‏کنید، که گروه روسا استون به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و غیره) به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست های رعایت حریم شخصی

مجموعه صنعتی روسا استون به اطلاعات خصوصی کاربران و اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‏‌نمایند. احترام گذاشته و در حفظ آن ها کوشا می باشد.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات گروه صنعتی روسا استون، کاربران، مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند. همچنین تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران می باشد.