استعلام و ثبت سفارش : 09194021691

خدمات و تولید
روسا

صفحات کابینت در دو نوع مختلف آشپزخانه:

آشپزخانه‌ی سرد و آشپزخانه‌ی گرم، که به آشپزخانه‌ی تمیز و آشپزخانه‌ی کثیف نیز شهرت دارند، دو فضای جدا از هم می‌باشند که وجود هر دوی آن‌ها، ضروری است.

هر یک از این آشپزخانه‌ها، کاربرد متفاوتی دارند و عملکردهای متفاوتی را تحت پوشش قرار می‌دهند.

 آشپزخانه‌ی گرم (مطبخ):

فضایی که برای پخت و پز مواد غذایی بو دار، در نظر گرفته شده است و معمولا در بخشی از حیاط و یا در فضایی باز قرار گرفته است.

در آشپزخانه‌های گرم، اجاق گازهایی با کیفیت، سینک دو لگنه و جزیره کاربردی وجود دارد که به آسانی می‌توان به پخت و پز انواع غذاها پرداخت، و به شست و شو و آماده سازی مواد غذایی متنوع پرداخت.

وجود آشپزخانه‌ی گرم سبب می‌شود تا هیچ‌گونه کثیفی و بی نظمی در فضای آشپزخانه به وجود نیاید و موجب می‌شود که فضای آشپزخانه‌ی بیرونی شما، همواره ظاهری تمیز و پاکیزه داشته باشد.

در این نوع آشپزخانه‌ها از سنگ‌های کوارتز، کورین و اس‌پی‌ال به دلیل ویژگی‌های آن‌ها استفاده می‌شود.

طراحی و تولید صفحات کاینت
صفحات کابینت

آشپزخانه‌ی سرد (تمیز):

آشپزخانه‌ی سرد یا تمیز، آشپزخانه‌ای می‌باشد که در آن پخت و پز مواد غذایی صورت نمی‌پذیرد و عمدتا دکوراتیو است.

البته این بدان معنا نیست که این آشپزخانه، خالی از هرگونه ابزار و تجهیزات است، اما نوع تجهیزات به کار رفته در آشپزخانه‌ی سرد، کمی متفاوت است.

در آشپزخانه‌های سرد، از اجاق گاز برقی و سینک‌های ظرف‌شویی ظریف استفاده می‌گردد.

اجاق گاز به کار رفته در آشپزخانه‌ی تمیز، بیشتر برای گرم کردن غذا و یا سرو چای استفاده می‌شود و سینک موجود در آن، معمولا برای شست و شوی ظروف کم کاربرد و کارایی دارد.

برخی افراد از این فضا، برای خوردن غذا در وعده‌های غذایی خود نیز استفاده می‌کنند و همواره سعی می‌کنند تا فضای آشپزخانه‌ی سرد را، تمیز و بدون بو نگه دارند تا به عنوان بخشی از خانه، همیشه پاکیزه و منظم بماند.

در این نوع آشپزخانه نیز به دلیل پرستیژ و حساسیت سنگ، از سنگ طبیعی استفاده می‌شود.

پروژه‌های سنگ

پروژه‌های سنگ در دکوراسیون داخلی