استعلام و ثبت سفارش : 09194021691

خدمات و تولید
روسا

 میزهای اداری و خدمات و تولید آن

برای ساخت میزهای اداری از همه نوع سنگ استفاده می‌شود ولی اکثرا از سنگ کوارتز استفاده می‌شود. سنگ کوارتز (Quartz Stone) قابلیت‌های بسیاری دارد.

دلیل استفاده از این سنگ دکوری قابلیت‌ها و ویژگی‌های آن می‌باشد. همچنین در بیشتر مواقع از سنگ کوارتز رنگ روشن استفاده می‌شود و طرفداران بسیاری دارد به دلیل اینکه جای لک و جای دست و انگشت روی آن باقی نماند.

ویژگی سنگ مهندسی شده کوارتز:

  • مقاومت بسیار بالا در برابر مایعات و رطوبت
  • آنتی باکتریال بودن 
  • مقاومت بالا در برابر خراش 
  •  نگهداری آسان 
  • دارای سطح سخت و بدون تخلخل است
میزهای اداری
طراحی و ولید میزهای اداری

سنگ کوارتز مهندسی شده، در برابر خط و خش، سائیدگی و ضربه بسیار بادوام است. و به دلیل عدم وجود خلل و فرج در این سنگ، امکان رشد و تکثیر هیچ‌گونه باکتری و میکروب مخصوصا در مکان‌های مرطوب را ندارد. برای ایجاد کردن دانه‌بندی در سنگ مهندسی شده کوارتز، از ذرات شیشه، آینه و حتی سنگ‌های زینتی و صدف و … استفاده می‌شود.

در سنگ کوارتز به علت فاقد بودن هر گونه خلل و فرج، هیچ‌گونه رشد باکتری و میکروب را نخواهیم داشت بدین دلیل، سنگ کوارتز را آنتی باکتریال می‌نامند.

لکه‌های خانگی نظیر قهوه، آبلیمو، روغن زیتون، سرکه، لوازم آرایش و دیگر مواد مشکلی برای سنگ کوارتز به وجود نمی‌آورد، فقط از مواد شیمیایی خیلی قوی اجتناب کنید. همچنین اگر یک چوب کبریت روشن شده، روی سطح کانترتاپ سنگ کوارتز  قرار بگیرد، جایی برای نگران شدن نیست چون به سطح آن هیچگونه آسیبی وارد نمی‌شود، در حالی که با قرار دادن وسایل داغ بر روی کانترهای سنگ کوارتز برای جلوگیری از شوک حرارتی از سه پایه استفاده کنید.

پروژه‌های سنگ

پروژه‌های سنگ در میزهای اداری و دکوراسیون داخلی اداره‌ها