استعلام و ثبت سفارش : 09194021691

خدمات سرامیک پورسلان

  •  سنگ مصنوعی سرامیک  پورسلان چیست؟

از سنگ مصنوعی سرامیک پورسلان ، به عنوان کفپوش و یا در جهت پوشش دیوار‌ها در برخی فضا‌های داخلی ، مورد استفاده‌ قرار می گیرد . سنگ مهندسی شده سرامیک پورسلان به دلیل جذب پایین آب و رطوب ، از مقاومت بسیار بالایی برخوردار‌ می‌باشد . همچنین اغلب سرامیک‌ پورسلان ها ، دارای یک لایه روکش می‌باشند که این روکش ‌ها‌ قابلیت ضد آب ، تزئینی ، براق ، رنگی و… دارا می باشند .

امروزه نوع جدیدی از سرامیک‌ پورسلان ها با روکش‌‌های جدید تولید‌ و ارائه می‌شوند که با توجه به تنوع رنگ و طرح‌بندی هایشان ، قادراند سهم زیادی از بازار و در عین حال رضایت مردم را از آن خود کنند .

هنگامی که سرامیک‌ پورسلان ها وارد بازار شدند ، در مدت زمان کوتاهی ، به یکی از محبوب‌ترین محصولات برای استفاده در پوشش دیوارها و کف پوش ها در منازل ، تبدیل شدند .

سرامیک‌ پورسلان ها می‌تواند در مناطق مختلف با هر نوع آب و هوایی ، در سراسر ساختمان از جمله : دیوارها ، راه‌رو‌ ها ، پارکینگ و لابی ، کف ساختمان ، سرویس بهداشتی ، آشپزخانه و  … استفاده شوند .

غالبا سرامیک‌پورسلان هایی که برای منازل استفاده‌ می‌شوند ، از انواع روکش‌دار می‌باشند و امروزه با افزایش محبوبیت سرامیک‌‌ پورسلان های روکش دار ، صد‌ها طرح مختلف به بازار عرضه شده است .

سنگ مصنوعی سرامیک
سنگ مهندسی شده سرامیک
  • مزیت استفاده از سنگ مهندس شده پورسلان :

سنگ های مهندسی شده سرامیک‌ پورسلان ، عمدتا طول عمر بالایی دارند . هنگامی که‌ قصد دارید یک کف پوش یا دیوارپوش برای فضای مورد نظرتان انتخاب کنید ، قطعا طول عمر یک محصول ، نکته مهمی است که باید به آن توجه فرمایید ، مخصوصا اگر کف پوش را برای منزل‌ تان انتخاب‌ می‌کنید و یا در آن محیط از یک حیوان خانگی نگهداری کنید ، توجه به این مورد بیش از پیش حائز اهمیت‌ می‌باشد .

سمپل سرامیک

پروژه های ما

پروژه های اجرایی سنگ در دکوراسیون داخلی