استعلام و ثبت سفارش : 09194021691

سنگ مصنوعی(مهندسی شده) سرامیک-پالرمو

  • سنگ مهندسی شده سرامیک پالرمو چیست؟

سنگ مهندسی شده سرامیک پالرمو ، نوعی از مصالح ساختمانی پرکاربرد است که از موادی همانند خاک رس ، کاربید ، سیلیکون و اکسید آلومینیوم ساخته می شود . 

مواد اولیه ساخت سرامیک پالرمو با ترکیب در آب به صورت خمیری شکل درآمده و در قالب های ساخت سرامیک ریخته می شوند . پس از خشک شدن سرامیک پالرمو ، آن ها را در کوره قرار می دهند تا تخلخل مواد گرفته شود و تراکم آن بالا رود . در نهایت روی سرامیک پالرمو را یک روکش لعابی پوشانده تا آن را نسبت به شرایط مختلف محیطی مانند رطوبت ، حرارت ، ضربه ، سایش و خط و خش مقاوم کنند .

سرامیک پالمو در صنایع مختلف کاربرد های متفاوت و گسترده ای دارد از جمله در ساختمان سازی ، خودروسازی ، ریخته گری ، تراشکاری ، صنایع الکتریکی و صنایع شیمیایی و … رواج فراوان دارد . اما بیشترین کاربرد سنگ مهندسی شده سرامیک پالرمو ، به عنوان پوش در فضای داخلی و فضای خارجی ساختمان سازی است .

سنگ مصنوعی پالرمو
سنگ مهندسی شده پالرمو

استفاده از سنگ مهندسی شده سرامیک پالرمو در ساختمان سازی مزایای زیادی به همراه خواهد داشت . 

بزرگترین مزیت این مصالح قیمت مناسب آن ها می باشد . از مهم ترین موضوعاتی که ذهن اغلب خریداران سنگ مهندسی شده سرامیک پالرمو را درگیر می کند ، این است که هزینه نهایی خرید و اجرای سنگ ها مخصوصا در مقیاس های بزرگ چقدر است . گفتنی است که سنگ مهندسی شده سرامیک پالرمو ، در ابعاد اسلب و حتی بزرگ تری نیز وجود دارند و قیمت به صرفه تری از سنگ های مهندسی شده دیگر  با همان ابعاد خواهند داشت . از طرفی نصب این مصالح سرعت بیشتر و زحمت کمتری درپی دارد . به همین علت تا حد زیادی صرفه جویی در زمان و هزینه خریداران می شود .

از دیگر مزایای سنگ مهندسی شده سرامیک پالرمو ، نسبت به سنگ های مهندسی شده دیگر ، قابلیت چاپ روی سطح آن ها می باشد . این موضوع دست خریداران در خرید طرح مورد نظر سرامیک پالرمو بازتر خواهد گذاشت . همچنین برای شرکت ها و سازمان های مختلف امکان چاپ لوگو روی سرامیک پالرمو وجود دارد .

 

سمپل ها سنگ مصنوعی(مهندسی شده) سرامیک-پالرمو

پروژه های سنگ

پروژه های سنگ مصنوعی سرامیک-پالرمو