استعلام و ثبت سفارش : 09194021691

سنگ طبیعی
روسا

  • سنگ طبیعی گرانیت چیست؟

امروزه از سنگ ها و مصالح باارزش و باکیفیت برای ایجاد نما و ظاهر زیبا در ساختمان‌ها و دکوراسیون داخلی‌ استفاده می‌شود ، یکی از انواع این سنگ‌ها و مصالح ، سنگ طبیعی گرانیت است . ویژگی‌های متفاوتی در این سنگ وجود دارد که آن را به گزینه‌ی کاملا مناسبی برای استفاده به عنوان یک سنگ نما ساختمانی تبدیل کرده‌ است . 

این نوع سنگ طبیعی به عنوان یکی از سنگ‌های آذرین درونی شناخته شده است . ساختار این سنگ طبیعی شامل دانه‌هایی در اندازه‌های مختلف است . این سنگ از عناصر متعددی همچون فلدسپات ، برخی از کانی‌ها و همچنین میکا گردآوری شده است . در حقیقت دلیل تنوع رنگ در نمونه‌های مختلف این سنگ طبیعی باارزش ، غالب شدن هر یک از این عناصر موجود در ساختار آن است .

این سنگ در طبیعت به رنگ ‌هایی نظیر خاکستری ، طوسی ، صورتی ، سیاه و … یافت می‌شود .

مزیت های سنگ طبیعی گرانیت :

یکی از مهم‌ترین پارامترهای بررسی سنگ‌ های ساختمانی ، میزان مقاومت آن‌ها است . این سنگ طبیعی  ، از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است . از دیگر مقاومت های این سنگ گران بها می توان به مقاومت در برابر حرارت ، مقاومت در برابر نفوذ آب ، مقاومت در برابر خراش ساییدگی و خوردگی اشاره نمود . یکی دیگر از مزایای این سنگ با ارزش ، سطح صاف و صیقلی آن است . با استفاده از این سنگ ساختمانی می‌توانید به‌راحتی در فضا هارمونی ایجاد کنید و از همخوانی این سنگ با سایر عناصر ساختمانی لذت ببرید .

سمپل سنگ طبیعی گرانیت

پروژه های سنگ

پروژه های اجرایی سنگ در دکوراسیون داخلی