استعلام و ثبت سفارش : 09194021691

سنگ طبیعی ماربل

  • سنگ طبیعی ماربل چیست؟

سنگ طبیعی ماربل کاربرد فراوانی در صنعت ساختمان و مصالح ساختمانی دارد و کیفیت ساخت آن برای سازندگان ساختمان بسیار حائز اهمیت می باشد . به همین دلیل خرید و فروش این سنگ و قیمت این سنگ ، مناسب برای به کارگیری در صنعت ساختمان سازی است ، که مصرف رو به افزایشی در بازار جهانی پیدا کرده است . 

به طور کلی این سنگ  به دلیل سختی و چسبندگی زیاد در صنعت ساختمان کاربرد دارد و مورد استفاده است .می توان گفت که این سنگ باکیفیت ، بیشتر در ساخت و ساز پله به کاربرد دارد که با سنگ پله در اندازه‌های استاندارد فرق می کند .

سنگ پله معمولا به دو دسته سنگ پله چرمی یا سنگی و سنگ پله سیمانی دسته بندی می‌شود . دلیل نام گذاری این  سنگ‌ها  به دلیل وجود شیارهایی در آن‌ها برای قرار گرفتن پله و ایجاد اصطکاک و سایش بهتر است .

سنگ طبیعی ماربل
سنگ طبیعی ماربل
  • کابرد این نوع سنگ طبیعی :

مهم ترین بازار این سنگ طبیعی ، بازار صادراتی آن می باشد که سالانه مقدار زیادی از این سنگ  با به کارگیری روش های مختلف استخراج می کنند . در این بازار شرکت های متعددی مشغول به کار و فعالیت هستند . 

از نظر خواص این نوع سنگ طبیعی  ، برای آن دسته از افرادی که به رنگ و ظاهر سنگ اهمیت می دهند ، توصیه می شود که از سنگ های ماربل با رنگ روشن استفاده کنند .

 
استفاده از این سنگ ها در فضاهای خارجی به دلیل بارندگی و احتمال یخبندان توصیه نمی شود .در صورت استفاده از این سنگ در بیرون از ساختمان ، سطح سنگ دچار هوازدگی خواهد شد و رگه ها موجود در سطح سنگ خالی و یا سنگ دچار شکستگی خواهد شد .

سمپل سنگ های طبیعی-ماربل

پروژه های سنگ

پروژه های اجرایی سنگ در دکوراسیون داخلی